Co to jest takiego ten – FutureNet?

FutureNet to platforma social media, czyli taki Facebook. Lecz żeby dorównać tak wielkiemu rywalowi jakim jest FB, musiano postawić na innowacyjność,  na coś co by wyróżniało FutureNet pośród konkurencji. W ten sposób właściciele stwierdzili że będą się dzielić zyskami od reklamodawców z użytkownikami. Facebook codziennie zarabia miliony złotych lecz całą tą fortunę inkasuje do portfela. Platforma FutureNet pozwala zarabiać użytkownikom za aktywność podczas prowadzonych rozmów na czacie w skrócie im jesteś aktywniejszy tym więcej zarabiasz.

Czy FutureNet to tylko socjal media?? Oczywiście nie, twórcy serwisu by przyciągnąć większą rzesze użytkowników i odbiorców FutureNet wprowadził możliwość zarabiania poprzez programy typu Revenue sharing(potocznie revshare) gdzie użytkownicy zarabiają poprzez polecanie platformy ale nie tylko.

Zastosowano tutaj reklamę opartą o marketing szeptany, ponieważ ma o wiele większa skuteczność. Na reklamy w telewizji trzeba by było wydać mnóstwo kasy. Komu byś prędzej uwierzył/a w skuteczność np. Proszku do prania? Reklamie w telewizji czy może opinii koleżanki, która niedawno taki kupiła i jest bardzo z niego zadowolona?

Na ten moment FutureNet ma ponad 3 miliony użytkowników na terenie całego świata i ta liczba wciąż rośnie.

W jaki sposób możemy zarabiać większe pieniądze w programie FutureNet i Future AdPro oraz Banners APP?

Jak już wcześniej napisałem firma dzieli się zyskiem za aktywność.

Dążę do wolności finansowej, żeby cieszyć się czasem wolnym z bliskimi, a czy TY masz wystarczająco dużo czasu dla bliskich czy ciągle go brakuje na skutek pracy?

Może to czas aby odpocząć i zarabiać z FutureNet?

 

KASA ZA DARMO OD FUTURENETOd 9 września jest kolejna możliwość na ZARABIANIE w Futurenet!

Jak dorobić sobie do domowego budżetu nie inwestując?
To proste!
Odpowiedz jest tylko jedna- BANNERS APP
Aplikacja ta jest banalna w obsłudze, wystarczy wejść w sklep na swoim smartfonie i pobrać aplikacje adekwatnie nazwanej – banners app
Po pobraniu zostaniesz poproszony o wypełnienie kilku podstawowych informacji o sobie takich jak: wiek, kraj, ukończone szkoły, umiejętności władania językami.

Potem zostaniesz przeniesiony do ekranu głównego na którym to zobaczysz dwie możliwości – BANNERS APP oraz FUTURENET ADPRO
Po kliknięciu okienka BANNERS APP klikamy koło po środku ekranu- włącz
W TYM MOMENCIE MAMY DOSTĘP DO DARMOWYCH, BANALNIE PROSTYCH W OBSŁUDZE REKLAM!
DZIĘKI NIM MOŻESZ ZARABIAĆ NIE INWESTUJĄC ANI GROSZA!

Wraz z kolejnym odblokowaniem klawiatury zostanie wyświetlona reklama to Ty masz wybór albo jest ineresująca i wchodzisz w nią czy pomijasz, cokolwiek wybierzesz w aplikacji zostanie ona zaliczona jako obejżana.
Po tym pasek w okół koła które jest przyciskiem włącz/wyłącz w menu głównym zobaczysz swój postęp.
Mam nadzieję że wielu z Was będzie korzystać z tej opcji i nikt już nie powie że nie ma pieniędzy na inwestycje bo jej tu nie potrzeba.
Na samym klikaniu bez inwestycji możesz zarobić DO 5 $ tygodniowo i 20$ miesięcznie, czy to nie piękne dostawać kasę za praktycznie darmo?

Nie wiem jak Wy ale ja już mam apkę i zarabiam dodatkowo, jeśli Wy też chcecie zarabiać jak Ja a jeszcze nie jesteście w moim zespole to zapraszam do rejestracji na https://kiritooo.fn.xyz

Rejestracja w FutureNet Club

Drugą możliwością zarabiania są ADPACKI (Paczki reklamowe) w FutureAdPro

Pierwszą możliwości zarobku są Adpacki. Zarabiamy tutaj 120% wkładu początkowego w przeciągu 4-ech miesięcy. Czyli po upływie 4-go miesiąca. Adpack wypracowuje nam z 50$ aż 60$. Dodatkowo przy zakupie paczki reklamowej dostajesz 800 wyświetleń strony.

Uwaga, gdy kupisz adpacka musisz jak najszybciej obejrzeć 10 reklam by uzyskać naliczenia od firmy. Na takiej samej zasadzie inni mogą oglądać twoja stronę dzięki tym kupionym wyświetleniom, które dostajesz przy zakupie paczek.

Mamy tutaj też możliwość polecania za którą dostajemy pieniądze. Od każdej osoby, która kupi ad packa a jest zarejestrowana z twojego reflinka. Otrzymujemy od 3 do 8 % w zależności od tego czy wykupujemy abonament zwiększający nasze prowizje. Jeśli twój znajomy zarejestrowany z twojego linku chce kupić więcej niż 6 paczek, to opłaca ci się kupić abonament na poziomie V. Ile kosztuje abonament(status) FutureAdPro i co nam daje?

Ja osobiście zainwestowałem początkowo w AdPacki, dopiero później dokupiłem matryce.

Rejestrując się z tego linku staje się automatycznie twoim sponsorem, dzięki temu możesz liczyć na moja pomoc na Facebooku lub FutureNet. Nie inwestuj z linku innego sponsora, ponieważ środków nie da się potem przenieść, a zainteresowanie lub wiedza innego sponsora może być nie wystarczająca by pomóc ci zacząć zarabiać.

 

Trzecią możliwością zarabiania pieniędzy w FutureNet są MATRYCE.

W dużym uproszczeniu matryce są jakby drzewkiem poleceń znajomych w którym dostajemy prowizje od każdej nowej osoby w strukturze. Matryce można nabyć na dwa sposoby. Możesz kupić ją z własnej kieszeni lub zapełnia się automatycznie podczas wypłat z FutureAdPro, czyli części opartej na ad packach. 5% wypłat idzie na poczet właśnie tych matryc wiec prędzej czy później każdy czynny użytkownik FutureAdPro będzie je miał.

Matryc mamy sześć. Od każdego nowego użytkownika w naszej strukturze mamy minimum 5% od wartości matrycy w której się znajduje. Czym większa matryca tym po prostu więcej zarabiamy, ponieważ mamy minimum 5% od wyższej kwoty.

Dołącz do mnie, zarejestruj się już dziś i zacznij przygodę ku nowej przyszłości.